Ah bu kadın vücudundan hiç anlamayan modacılar…

5 Tem

Bir süredir deadline’lar ve davul gibi şiş boğazla bitkin haldeyim. Bu yüzden de blog’a iki gündür yeterli ilgiyi gösteremedim, ama aslında biriktiriyordum. Her okuduğuma, izlediğime, gördüğüme homurhomur söylenerek, bunu muhakkak yazmam lazım diyordum. Şimdi sıradan gidiyorum…

Christian Dior’un yeni tasarımcısı Raf Simons ilk kreasyonunu tanıttı. Oley! Ne kadar önemli bir şeymiş bu, sanal alemde kimse başka konu yazmaz oldu. Defileye katılanlara bakınca, insan inanamıyor. Daha başarılı olup olmayacağı belli olmayan bir adam için, bu heyecan niye? Kesin %99’u, “eğer kötü çıkarsa, orada olup eğlenceyi kaçırmayalım,” derdinde. Bir de bu moda dünyası hiç hatırşinas değilmiş, ne çabuk unuttular Galliano’yu.

Gelelim kıyafetlere, uzun yıllardır moda dünyasındaki deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki, bu kadar tantana ne için anlamadım. Yani bazıları güzel de görmediğimiz şeyler mi?

Gördüğümüz şeylere örnek

Bazı tasarımlar da şu erkekler kadın göğsünden hiç anlamıyor dedirten cinsten! O iskelet gibi kızlarda bile tam oturmayan, şekilsiz üstler, herhangi bir kadında nasıl duracak? İki tane nokta koyunca olmuyor canım, sığmıyooooor. Bir de bazılarına külah koymuş ki gülmekten gözümden yaş geldi.

Sonuç olarak, defilede kıyafetlerden çok dekor benden puanı aldı 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: