40’ında aşık olmak

27 Eyl

Geçenlerde karşılaştığım bu fotoğrafı paylaşmak istedim. İki insan bu kadar mı cool olabilir… Temmuz ayında Vogue’da çıkan röportajları, senelerin ikisinden de hiçbir şey götürmediğini kanıtlıyor.

Kanat Atkaya’nın gazete yazısından yola çıkarak Richards’ın anılarını okumuştum: Life. Hâlâ okumadıysanız şiddetle tavsiye ederim. Tüm kitabı ağzınız bir karış açık halde, kahkahalarla gülerek okuyacaksınız. En son Breaking Bad dizisinin senaristi ile yapılan bir röportajı seyrediyordum. Ünlülerden konuk oyuncu olarak diziye kimi isterdiniz sorusuna, “Hayalim Ketih Richards’ın gelmesi,” dedi. Eh, konuya cuk diye oturacağı garanti!

İşte Keith’in Patti ile ilişkileri başladıktan sonra not defterine yazdıkları. Dünkü yazımdan sonra, bu belki aşk meşk ilişkilerinde biraz daha umut verici olur 🙂

Incredibly I found a woman. A miracle! I’ve pussy at the snap of a finger but I’ve met a woman! Unbelievably she is the most beautiful (physically) specimen in the WORLD. But that ain’t it! It certainly helps but it’s her mind, her joy of life and (wonders) she thinks this buttered junkie is the guy she loves. I’m over the moon and peeing in my pants. She loves soul music and reggae, in fact everything. I make her tapes of music and almost as good as being with her. I send them like love letters. I’m kicking 40 and besotted.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: